Nieuwe website: gratiswebsitetemplates.nl
- 24
- jul
- 2007
Onlangs heb ik een website overgenomen, Gratis website templates. Op deze website vind je allerlei gratis html-templates, animaties, afbeeldingen, achtergronden en knoppen.
Wanneer je dus websites moet maken kun je hier terecht voor je grafisch materiaal.


24 jul, 2007 om 18:58
Matige site, hoor.
De helft mag je niet bekijken en de kwaliteit van de achtergronden vind ik erg slecht.
Die krijgt geen plaatsje in mijn favorieten…
25 jul, 2007 om 00:16
Het is inderdaad een beetje lastig dat je eerst een account moet aanmaken om de templates te kunnen bekijken. Je kan dat beter ombouwen of zo maken dat je wel previews ziet. Daarnaast kan de site wel wat seo gebruiken in de header met al die plaatjes.
Het is in ieder geval een leuk idee.
26 jul, 2007 om 02:55
En waar ik nou benieuwd naar ben: Wat heeft zo’n overname nou gekost?
26 jul, 2007 om 15:16
@Daan
Er moet inderdaad nog aan de kwaliteit gewerkt worden…
@Marc
Seo moet ook nog aan gewerkt worden, verder kan nu iedereen alles bekijken, ook als je geen account hebt aangemaakt…
@Escapation
De overname heeft me precies 350 euro gekost. Een koopje als je bedenkt dat de website dagelijks 150 bezoekers heeft, er 5500 mensen op de mailinglist staan en de website een pagerank 4 heeft…
De kans is overigens groot dat ik de website binnenkort weer verkoop, maar dan waarschijnlijk voor het 10-voudige ;-)
26 jul, 2007 om 16:26
Om hier even op terug te komen. Op wat voor manieren kun je met een mailinglijst precies geld verdienen? Misschien wel leuk voor een volgende post.
- De complete lijst verkopen
- Advertenties/CPA links plaatsen in mailings
- ….
Het lijkt me een goed idee voor een uitgebreide post! :)
26 jul, 2007 om 18:21
Hoi Karel
ik ben blij voor je dat je de website hebt overgekocht, maar geloof het of niet, maar ik heb 2 maanden geleden ook deze website willen overkopen, maar toen was de vraagprijs echter een stuk hoger.
Hierdoor ben ik toen afgehaakt, maar ik ben blij dat je de website hebt kunnen kopen. Ik zag toen ook potentieel in die website, want deze had een hoge pagerank en veel bezoekers.
Nu dat ik zie dat jij de website hebt gekocht en er ook potentieel in zag heb ik spijt dat ik geen tegenbod heb gedaan. Ik heb mijn kans verkeken :( maarja good luck met de site karel
26 jul, 2007 om 20:25
@Robbert
Bedankt voor het goede idee!
@Jurgen
Tja, dat is inderdaad jammer. Wat was toen de vraagprijs? Hij vroeg eerst 500 euro. Overigens heb ik al bijna de investering weer terugverdient met Mollie en Adsense ;-)
27 jul, 2007 om 17:34
600 euro dacht ik.
Is al enkele maanden geleden en kreeg opeens geen reactie meer.
Het ga je goed Karel, ik ga stilaan stoppen met al mijn websites.
Mijn studies gaan voor en volgend jaar heb ik (zoals het er nu naar uitziet) geen tijd voor websites.
Helaas. Ik zal mijn websites te koop aanbieden op het forum.
27 jul, 2007 om 22:18
@Jurgen
Dat vind ik erg jammer om te horen! Ga je niks meer doen op internet??
Stuur me even een mailtje met websites die je verkopen wilt, dan kan ik eens kijken of dat er iets tussen zit…
27 jul, 2007 om 22:26
@Jurgen
By the way, heel veel succes met je studies!
29 jul, 2007 om 15:09
@Robbert
Heb je verzoek ingewilligd en een artikel geschreven over geld verdienen met je nieuwsbrief…
30 dec, 2007 om 17:05
Betaald voor het downloaden van een Sport template pakket. Pincode ontvangen maar deze werkt niet. Wel betaald maar tot op heden niets gekregen. Een e-mail verzonden en de hoop dat ik toch mijn dowload kan maken.
Even afwachten dus.
Aad Soetekouw
ddiv
30 dec, 2007 om 17:44
@ Aad,
Ik heb de website een aantal maanden geleden al verkocht…
30 dec, 2007 om 18:30
@ Karel
Tja dan houd het op.
Groet,
Aad Soetekouw